در راستای آشنایی نسل جوان با آراء مراجع دینی صورت گرفت
عرضه آثار مهدوی آیت الله صافی در نمایشگاه طلیعه ظهور

خبرگزاری فارس: غرفه‌ای ویژه عرضه آثار مهدوی آیت الله صافی گلپایگانی در هفتمین نمایشگاه طلیعه ظهور برپا شده است.

خبرگزاری فارس: عرضه آثار مهدوی آیت الله صافی در نمایشگاه طلیعه ظهور

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراجع تقلید همواره به عنوان پاسداران فرهنگ اصیل شیعی و مکتب اهل بیت(ع) در طور تاریخ نقش خود را به خوبی ایفا کرده و در این میان با نگارش کتاب‌هایی مهم در خصوص مباحث مهدوی، این باور شیعی را همواره زنده نگه داشته‌اند.

از جمله این مراجع تقلید که فعالیت گسترده‌ای در راستای نشر مفاهیم مهدوی داشته است، آیت الله صافی گلپایگانی است که دارای ده‌ها جلد کتاب در این زمینه است.

غرفه عرضه آثار مهدوی آیت الله صافی گلپایگانی در نمایشگاه طلیعه ظهور از جمله غرفه‌هایی است که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان روبه‌رو شده است.

سلسله مباحث امامت و مهدویت در چهار جلد از جمله کتاب‌های مهمی است که در این غرفه عرضه شده است ضمن اینکه علاقه‌مندان می‌توانند کتاب ارزشمند منتخب الاثر فی امام الثانی عشر را نیز در سه جلد تهیه کنند.

فروغ ولایت در دعای ندبه، باور داشت مهدوی، دولت کریمه، گفتمان مهدویت، تجلی توحید در نظام امامت، به سوی دولت کریمه، وابستگی جهانی به امام زمان(عج)، اصالت مهدویت و عقیده نجات بخش از دیگر کتاب‌هایی هستند که بازدیدکنندگان از نمایشگاه طلیعه ظهور می‌توانند آنها را از غرفه ویژه عرضه آثار آیت الله صافی گلپایگانی تهیه کنند.

نمایشگاه طلیعه ظهور که از ابتدای هفته جاری در محل مجتمع امام خمینی قم آغاز به کار کرده بود، امشب به کار خود پایان می‌دهد.